flamengo.com.pl


Benfica dalej nie zapłaciła za odejście Jorge Jesusa

Prognoza Flamengo dotycząca otrzymania w tym tygodniu grzywny za odejście Jorge Jesusa nie została potwierdzona. Z powodu wewnętrznych wpadek Benfica nie była w stanie dostarczyć wszystkich dokumentów niezbędnych do dokonania płatności na kwotę 1 mln euro. Kluby są w stałym kontakcie i mają wzajemne przekonanie, że wszystko zostanie rozwiązane najwyżej za tydzień.

Do tej pory Jorge Jesus nie został oficjalnie zaprezentowany jako nowy trener portugalskiego klubu, chociaż jego przyjście zostało oficjalnie ogłoszone. Procedura rejestracji trenerów jest inna dla zawodników.

Piłkarze muszą podpisać umowę transferową, przejść badania lekarskie, a następnie podpisać wypowiedzenie kontraktu z dotychczasowym pracodawcą, aby mieć możliwość zawarcia kontraktu z innym klubem. W przypadku trenerów wymagania te nie są wymagane. Mogą podpisać umowę o pracę, a sprawa może się nawet zakończyć w FIFA.

Jednak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w przypadku Flamengo i Benfiki, ponieważ kluby nadal rozmawiają ze sobą, aby szybko rozwiązać problem.

W międzyczasie życie w klubie z Gávea toczyło się dalej: w piątek Flamengo ogłosił zakontraktowanie Domèneca Torrenta jako nowego trenera, który zastąpi Jorge Jesusa.

  • dodał: MentiX
  • 01.08.2020; 13:27
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Rodrigo Caio: Flamengo 0:1 Atlético Mineiro

Ocena: 6,0
Zdjęcie tygodnia
Piłkarze Atlético Mineiro cieszą się po zdobytej bramce, która ostatecznie zapewniła im wygraną nad Flamengo.
Video


Na inaugurację Brasileirão, Flamengo przegrywa 0:1 z Atlético Mineiro po samobójczym trafieniu Filipe Luísa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX