flamengol.net


Bez aprobaty ratusza Flamengo postanawia kontynuować treningi

Bez ustalonej daty powrotu meczów, Flamengo przygotowuje się już na powrót. Nawet bez poparcia ratusza, Mais Querido przeprowadzają już treningi w centrum treningowym Ninho do Urubu. Według gazety "O Globo", zarząd postanowił kontynuować ćwiczenia, pomimo spotkania z komitetem naukowym miasta Rio de Janeiro.

Podczas spotkania miejski sekretarz zdrowia, Beatriz Busch podkreśliła zalecenie, aby treningi nie były kontynuowane podczas wzrostu liczby przypadków koronawirusa w stanie. Szef sztabu medycznego Flamengo, Márcio Tannure uczestniczył w spotkaniu z sekretarzem zdrowia, przedstawiając argumenty klubu za treningiem.

Mimo to władze Rubro-Negro zamierzają kontynuować treningi w CT z przestrzeganiem już ustalonego harmonogramu, a piłkarze będą normalnie ćwiczyć, zgodnie z protokołami ustanowionymi przez kluby i Stanową Federacją Piłkarską Rio de Janeiro (FERJ).

Klub z Gávea ufa pomocy prawnej, jaką otrzymał, aby zawodnicy mogli kontynuować przygotowania do powrotu piłki nożnej. Treningi zostały wznowione w zeszły poniedziałek, a protokoły klubowe i FERJ są przestrzegane w celu zapewnienia bezpieczeństwa przed wirusem.

  • dodał: MentiX
  • 21.05.2020; 14:24
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX