flamengo.com.pl


Diego: Wygrana daje nam dużo pewności

Flamengo dominował przez całe spotkanie i pewnie wygrał 5:1 z Madureirą, w ostatnim teście przed Supercopa do Brasil przeciwko Palmeiras. Autor czwartej bramki dla Rubro-Negro w poniedziałkowym meczu, Diego Ribas pochwalił występ zespołu i przewidywał niedzielny pojedynek, warty zdobycia pierwszego tytułu w sezonie.

"Jako, że była to dopiero nasza druga gra, uważam, że był to doskonały mecz, który daje nam dużo pewności, aby kontynuować pracę. Przybywamy bardzo fizycznie i psychicznie przygotowani na finał z Palmeiras. Wyszliśmy stąd bardzo zadowoleni." - powiedział Diego Ribas.

Kapitan skomentował również dominację Flamengo w meczach z Bangu i Madureirą oraz powiedział, że można utrzymać ten sam styl gry przeciwko silniejszym przeciwnikom.

"Uważam, że mamy tę cechę kontrolowania gry i posiadania piłki. Działo się to wielokrotnie w Brasileirão i będzie zależało również od reakcji naszych przeciwników. Im bardziej przeciwnik obniża linię obrony, tym bardziej stajemy się ofensywni i tym większe stwarzamy szanse. Jesteśmy na to przygotowani." - dodał.

 

  • dodał: MentiX
  • 06.04.2021; 07:11
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX