flamengo.com.pl


Diego zdobywa swoją 200 bramkę w karierze

W poniedziałkowy wieczór, Flamengo pewnie wygrał z Madureirą aż 5:1 na stadionie Raulino de Oliveira we Volta Redonda. Dzięki triumfowi Rubro-Negro osiągnął 19 punktów i odzyskał fotel lidera Campeonato Carioca. Autor jednego z goli meczu, Diego Ribas osiągnął próg 200 bramek zdobytych w swojej karierze.

26-letni zawodnik w Mais Querido występuje od 2016 roku, a z 200 bramek strzelonych przez pomocnika, 42 zostały zdobyte w barwach Manto Sagrado. Dodatkowo kapitan klubu z Gávea rozegrał łącznie 209 meczów i spędził na boisku aż 14475 minut. Będąc w drużynie prowadzonej przez Rogério Ceniego, Diego był także najważniejszym punktem drużyny Fla w zwycięstwie z Bangu, gdy asystował przy bramce Bruno Henrique.

Podążając za swoim sportowym rozwojem, zawodnik, który został zatrudniony jako pomocnik, zaczął grać jako pierwszy volante pod dowództwem trenera Ceniego.

Teraz Diego, podobnie jak reszta zespołu Rubro-Negro przygotowuje się do meczu o Supercopa do Brasil przeciwko Palmeiras, który odbędzie się w niedzielę. Konfrontacja pomiędzy mistrzem Brasileirão, a zwycięzcą Copa do Brasil odbędzie się na stadionie Mané Garrincha w Brasílii.

  • dodał: Anusz
  • 06.04.2021; 13:19
  • źródło: colunadofla.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX