flamengol.net


Dla Zico, Jorge Jesus może być najlepszym trenerem

Rozmowa między Jorge Jezusem, a Zico przyniosła mocne oświadczenie na temat wielkości zaangażowanych osób. Największy idol w historii Rubro-Negro, Galinho de Quintino powiedział, że Portugalczyk "ma wszystko, aby stać się największym trenerem w historii klubu". Pracując w klubie z Gávea, Mister wygrał już pięć tytułów.

"Myślę, że to wyjątkowy moment, niewielu trenerów przeżyło we Flamengo to, co Jorge Jesus. Myślę, że dopiero po upływie lat, kiedy wszyscy zaczną prowadzić badania i analizować wyniki każdego z nich, będziemy w stanie to dokładnie stwierdzić. Jestem pewien, że kontynuując swoją pracę osiągnie jeszcze więcej sukcesów. Jesus już wszedł do wszedł do historii Flamengo. To, czy zostanie najlepszym trenerem, będzie zależeć od wyników, które osiągnie w czasie swojej pracy. Wy, którzy prowadzicie badania, wiecie, że ma wszystko, aby stać się najlepszym, ponieważ ten moment jest wyjątkowy w historii klubu." - powiedział Zico.

Pracując we Flamengo, Jorge Jesus wygrał Copa Libertadores, Campeonato Braileiro, Supercopa do Brasil, Recopa Sudamericana i Taça Guanabara.

Zico poznał Jorge Jesusa pod koniec ubiegłego roku. Galinho odwiedził centrum sportowe Ninho do Urubu i na zdjęciach opublikowanych przez klub w sieciach społecznościowych śmiał się z portugalskim trenerem.

  • dodał: MentiX
  • 23.03.2020; 22:46
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX