flamengo.com.pl


Dwie niesłusznie nieuznane bramki Gabriela Barobsy

Flamengo stworzył niezwykle wykwalifikowany skład, a jednym z głównych piłkarzy jest Gabriel Barbosa. Napastnik zwykle walczy o tytuł najlepszego strzelca we wszystkich rozgrywkach, w których występuje. Dowodem na to jest to, że w zaledwie trzech meczach rozegranych w bieżącym sezonie zawodnik mógł już być najlepszym strzelcem Rubro-Nergo w Campeonato Carioca.

Gabriel Barbosa wziął udział w trzech pojedynkach w tej edycji rozgrywek stanowych: remisie 1:1 z Boavistą i zwycięstwami 3:0 nad Bangu i 5:1 z Madureirą. W ostatnich dwóch meczach, atakujący zdobył miał dwie nieprawidłowo anulowane gole. Chociaż był na prawidłowej pozycji, sędzia liniowy był źle ustawiony i zasygnalizował pozycję spaloną. Gdyby nie błędy arbitrów, Gabi miałby już na swoim koncie pięć trafień, czyli tyle samo, co Rodrigo Muniz, który obecnie jest najlepszym strzelcem Mengão.

Ponadto Gabriel Barbosa miałby tylko dwa gole mniej niż Alef Manga z Volta Redonda, obecnym najlepszym strzelcem mistrzostw Campeonato Carioca z siedmioma bramkami. Jednak, ponieważ sędzia niesłusznie anulowały dwa gole, Gabi ma tylko trzy trafienia w rozgrywkach, pozostając w tyle za Rodrigo Munizem.

  • dodał: MentiX
  • 06.04.2021; 14:19
  • źródło: colunadofla.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX