flamengol.net


FIFA wydłuży okres transferowy?

Światowa pandemia koronawirusa COVID-19 spowodowała przerwanie rozgrywek piłkarskich niemal na całym świecie. Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) w dniu 18 marca utworzyła specjalną grupę roboczą, której celem jest zminimalizowanie skutków przerwania rozgrywek piłkarskich. W kontakcie z angielską gazetą "The Mirror", rzecznik organizacji powiedział, że przepisy dotyczące transferów zostaną ponownie ocenione.

W celu "ochrony umów" i "dostosowania okresów rejestracji dla piłkarzy" mogą wystąpić zmiany w zasadach lub ich tymczasowe usunięcie. Kluby zrzeszone w English Football League (EFL) doszły do wniosku, że przedłużenie okresu letniego okienka transferowego do końca roku jest jednym z możliwych rozwiązań. Pomysł zaproponowany przez kluby z niższych poziomów spodobał się władzom Premier League, które również są za takim rozwiązaniem.

Teraz na pomysłem wydłużenia okresu transferowego musi pochylić się FIFA. Według pomysłu, rynek transferowy miałby być otwarty od lipca, aż do końca stycznia, bez podziału na letnią oraz zimową sesję.

  • dodał: MentiX
  • 25.03.2020; 23:54
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX