Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Flamengo blisko pozyskania Claudinho

flamengo.com.pl


Flamengo blisko pozyskania Claudinho
Diário do Nordeste

Flamengo jest bliżej niż kiedykolwiek podpisania umowy z Claudinho. Zenit zgodził się sprzedać pomocnika za kwotę około 18 milionów euro. W związku z tym Rubro-Negro prowadzą rozmowy z rosyjskim klubem w sprawie warunków płatności.

Klub z Rio de Janeiro monitoruje Claudinho od kilku sezonów, ale Zenit zawsze stawiał wygórowane warunki finansowe. Tym razem jednak rosyjski zespół wydaje się bardziej skłonny do przeprowadzenia transakcji. Propozycja Flamengo dla pomocnika obejmuje pięcioletni kontrakt.

Oprócz Claudinho, Flamengo negocjuje także wypożyczenie Marcosa Antônio z Lazio. W przypadku Lucasa Paquety, West Ham utrudnia rozmowy, więc negocjacje ostygły.

Wychowanek Corinthians, Claudinho wyróżnił się w brazylijskim futbolu w 2019 roku, występując w Red Bull Bragantino. Jego najlepszym momentem był rok później, gdy w Bragi zagrał w 50 meczach, zdobył 20 goli i zaliczył 6 asyst. W 2021 roku pomocnik za 12 milionów euro został pozyskany przez Zenit.

  • dodał: MentiX
  • 10.07.2024; 17:26
  • źródło: odia.ig.com.br
  • foto: Diário do Nordeste
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX