flamengol.net


Flamengo kontynuuje treningi zgodnie z harmonogramem

W czwartek Flamengo zakończyło czwarty dzień treningów w centrum treningowym Ninho do Urubu po okresie kwarantanny i wakacji piłkarzy. Zawodnicy trenują normalnie w CT, pomimo zalecenia miasta Rio de Janeiro, aby przerwać ćwiczenia.

To był trzeci dzień pracy z piłką. Drużyna liczy obecnie 28 piłkarzy (z wyjątkiem dwóch, którzy uzyskali pozytywny wynik na COVID-19) i jest podzielona na trzy grupy: dwie pracują od 9 rano z dziesięcioma zawodnikami na dwóch boiskach. A trzecia rozpoczyna ćwiczenia od 11:00, z najmłodszymi i najmniej ocenianymi na liście preferencji trenera Jorge Jesusa.

Na środowym spotkaniu z przedstawicielami urzędu miasta i Stanową Federacją Piłkarską Rio de Janeiro (FERJ), Mengão przedstawili protokoły i argumenty za powrotem do treningów. Z kolei władze miejskie utrzymują stanowisko, że klub nie powinien kontynuować ćwiczeń w CT.

Pomimo konfliktu, Flamengo nie planuje cofnąć się w swojej decyzji i ma już harmonogram na cały tydzień. Powodem jest to, że dekret kwarantanny jest subiektywny i może być różnie interpretowany. Rubro-Negro uważają, że powrót do treningów w Ninho do Urubu nie jest niezgodny z prawem.

Klub przeprowadził analizę prawną, a jednym z głównych argumentów jest przestrzeganie wszystkich sugerowanych protokołów. Ponadto istnieje zrozumienie, że nie ma żadnej aglomeracji.

  • dodał: MentiX
  • 21.05.2020; 18:17
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX