flamengo.com.pl


Flamengo monitoruje Lucasa Torreirę

Uważnie przyglądając się zagranicznemu rynkowi w poszukiwaniu okazji rynkowych, jak to miało miejsce w przypadku obrońcy Bruno Viany, Flamengo monitoruje sytuację Lucasa Torreiry, pomocnika, którego macierzystym klubem jest Arsenal, ale obecnie przebywa na wypożyczeniu w Atlético Madryt.

25-latek nie otrzymuje częstych okazji do gry u Diego Simeone w Atleti, gdzie ma ważny kontrakt do czerwca tego roku. Urugwajczyk wyraził zainteresowanie powrotu do południowoamerykańskiego futbolu, aby przede wszystkim być blisko swojej rodziny. Niedawna śmierć jej matki wpłynęła na decyzję.

Torreira ma umowę z Arsenalem do czerwca 2023 roku i został pozyskany za 30 mln euro w 2018 roku. Zawodnik dał pierwszeństwo Boca Juniors, która już wyraziła zainteresowanie pomocnikiem.

Wychowanek Montevideo Wanderers, Lucas Torreira nie gra w południowoamerykańskim futbolu od 2014 roku, kiedy wyjechał do Europy, a dokładniej, aby bronić barw Pescary, a następnie występował w Sampdorii.

  • dodał: MentiX
  • 07.04.2021; 18:47
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX