flamengol.net


Flamengo monitoruje europejski scenariusz

Jedno oko na negocjacje, drugie na konsekwencje kryzysu wywołanego przez koronawirusa na rynku piłki nożnej. Flamengo zmniejszyło tempo negocjacji z oczywistych powodów, ale pozostaje w kontakcie z przedstawicielami Jorge Jesusa, aby określić przedłużenie umowy. Równolegle Rubro-Negro obserwują ruchy, głównie w Europie, z myślą o automatycznym przedłużeniu kontraktu, który kończy się pod koniec maja.

Z powodu zatrzymania piłki nożnej na świecie z powodu pandemii koronawirusa, temat zostanie omówiony z uwzględnieniem okresu, w którym zawodowcy byli bez treningów i meczów. Mengão nie będą w tym względzie proaktywni, ale już szukają informacji o procedurze stosowanej przez kluby europejskie, które nie zakończą swoich sezonów w pierwotnie zaplanowanych terminach. Oczekuje się, że to samo rozwiązanie zastosowane na Starym Kontynencie zostanie powtórzone w Brazylii.

Jeśli na przykład do końca sezonu zostanie wskazane automatyczne przedłużenie kontraktu z zawodnikiem, który ma umowę podpisaną do końca maja, Flamengo uzna sytuację za precedens, aby rozwiązać ten problem w kontaktach z Misterem. Z drugiej strony temat ten nadal czeka z niepewnością, co do kierunku futbolu na całym świecie.

Niepewność związana z końcem europejskiego sezonu sprzyja Flamengo również pod względem konkurencji. Przy niepewnej przyszłości europejski lig, Flamengo zyskuje czas na negocjacje z Jorge Jesusem bez bezpośredniego nękania rywala z Europy.

Władze klubu z Gávea kontynuują wirtualny kontakt z przedstawicielami i samym trenerem w poszukiwaniu rozwiązania dotyczącego przedłużenia umowy przed tym terminem. Pierwsze spotkania na żywo były postrzegane przez obie strony jako pozytywne, ale wciąż dalekie od porozumienia.

Flamengo i Jorge Jesus omawiają koncepcje pracy, ulepszenia w Ninho do Urubu, czas kontraktu i oczywiście wynagrodzenie. I właśnie w tym ostatnim punkcie jest największy problem. Różnica między tym, co Mister chce otrzymać ze swoim sztabem szkoleniowym, a tym, co klub planuje zapłacić za kaucję do końca kadencji prezydenta Rodolfo Landima (grudzień 2021 roku) jest niewielka.

Biorąc pod uwagę ryzyko zarażenia się koronawirusem przez trenera w ciągu tygodnia oraz spotkania mające na celu określenie kierunku brazylijskiego futbolu, rozmowy na temat odnowienia odbywały się w tle, ale nie zostały zaniechane.

Flamengo i Jorge Jesusowi nie zabraknie czasu na rozmowy, przemyślenia i relaks na boku w poszukiwaniu szczęśliwego zakończenia.

  • dodał: MentiX
  • 22.03.2020; 16:07
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX