flamengol.net


Flamengo nie może wypchnąć zawodników bez miejsca w drużynie

Na początku roku, Flamengo wzmocniło swój skład pozyskując Gustavo Henrique, Léo Pereirę, Thiago Maię, Pedro Rocha, Michaela i Pedro. Teraz celem władz Rubro-Negro jest uszczuplenie kadry, pozbywając się piłkarzy, którzy nie znajdują się w planach trenera Jorge Jesusa i mają stosunkowo wysoką pensję.

Na początku roku, Mengão próbowali wypchnąć Pirisa de Mottę i Orlando Berrío, co nie nastąpiło. Paragwajski volante był blisko przenosin do Clube América, między klubami było wszytko uzgodnione, ale brak porozumienia na linii zawodnik, a meksykański zespół sprawiło, że transfer nie doszedł do realizacji.

Z kolei Berrío miał propozycje z kilku klubów, ale wszystkie odrzucił. Kolumbijski napastnik, który ma kontrakt do końca roku, ostatnio znalazł się na celowniku Cruzeiro, ale i tym razem odrzucił ofertę. Jak ujawnił były już trener Raposa, Adílson Batista w wywiadzie dla Fox Sports, zawodnik wolał być rezerwowym we Flamengo niż grać w Série B

Flamengo jest także zainteresowane wypożyczeniem młodych zawodników w celu zdobycia doświadczenia. Są to przypadki Matheusa Dantasa, Rafaela Santosa, Hugo Moury, Pepê i Lucasa Silvy.

Jeśli klubu z Gávea trafi dobra propozycja, może dojść do ostatecznej sprzedaży którejkolwiek z wymienionych zawodników. Flamengo nie wyklucza używania niektórych zawodników jako karty przetargowej.

  • dodał: MentiX
  • 19.03.2020; 15:01
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX