flamengol.net


Flamengo ocenia metodologię Realu Madryt i Barcelony

Prezydent Flamengo, Rodolfo Landim, wiceprezydent ds. komunikacji i marketingu, Gustavo Oliveira oraz wiceprezydent ds. ambasad i konsulatów, Maurício Gomes de Mattos niedawno byli w Hiszpanii i opuścili kraj z dobrymi pomysłami do wdrożenia w zarządzaniu Rubro-Negro. Członkowie władz Mengão odbyli wizyty instytucjonalne w Realu Madryt i Barcelonie, gdzie ocenili metodologie dwóch gigantów, aby wprowadzić je w Brazylii.

W Realu, przedstawiciele klubu z Gávea starali się zrozumieć zarządzanie i rozszerzenie zespołu w najbardziej najbardziej zróżnicowanych obszarach rynku. Z kolei w Barcelonie, chodziło o zrozumienie procesu unikalnej metodologii dla wszystkich kategorii piłki nożnej w katalońskiej drużynie.

Ponadto w madryckim klubie, władze Flamengo mogły poznać dział marketingu i inne działy Realu Madryt, dzięki którym europejski gigant dociera na nowe rynki i pozostaje marką globalną. Z drugiej strony, pomysł zunifikowanej gry od sektorów młodzieżowych do pierwszego zespołu był największym celem badań Rubro-Negro podczas wizyty w Barcelonie.

Pierwsze spotkanie trio Landim, Gustavo Oliveira i Maurício Gomes de Mattos odbyło się w dniu 28 lutego, z wizytą w centrum szkoleniowym Realu Madryt. Dyrektorzy zostali przyjęci przez Juniego Calafat, odpowiedzialną za transfery w Realu i José Angela Sáncheza, prezesa klubu. Delegacja spotkała się również w niedzielę z prezydentem Merengue, Florentino Pérezem i obejrzał klasyk przeciwko Barcelonie. W centrali piłkarskiej Realu Madryt, Landim wręczył prezesowi Realu Madryt, Florentino Pérezowi koszulkę Flamengo z numerem 1.

Wymiana została zakończona w Barcelonie w dniu 2 marca. W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy sportowi Ramón Planes i Éric Abidal, dyrektor ds. zarządzania sportem Franc Carbó i dyrektor ambasady, Jordi Mora.

  • dodał: MentiX
  • 20.03.2020; 08:05
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX