Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Flamengo ustala cenę za Wesley'a

flamengo.com.pl


Flamengo ustala cenę za Wesley'a
Twitter Flamengo

Flamengo nie spieszy się ze sprzedażą Wesley'a, który znajduje się na celowniku Bournemouth. Po odrzuceniu oferty w wysokości 12 milionów euro, Rubro-Negro zażądali wyższej propozycji.

Z klauzulą wykupu wynoszącą 50 milionów euro, Flamengo ustaliło cenę za natychmiastową sprzedaż młodego prawego obrońcy na ponad 15 milionów euro. Negocjacje trwają, a Bournemouth zobowiązało się do zwiększenia oferty.

ROZMOWY O PRZEDŁUŻENIU KONTRAKTU

Wraz z otwarciem okna transferowego, Flamengo i sztab Wesley'a rozumieją, że mogą pojawić się oferty z większych klubów. Tymczasem trwają również rozmowy o przedłużeniu umowy.

Kontrakt Wesley'a obowiązuje do końca 2025 roku i zarząd Rubro-Negro uważa, że nie może czekać na podpisanie nowej umowy, gdyż ryzykuje utratę zawodnika za mniejszą kwotę w przyszłym roku.

Pomysł polega na przedłużeniu obecnej umowy o co najmniej cztery lata, ponieważ 20-latek jest regularnie wykorzystywany przez Tite, zwłaszcza teraz, gdy Guillermo Varela wraz z reprezentacją Urugwaju rywalizuje w Copa América.

Ze względu na brak opcji w przypadku sprzedaży, Flamengo już analizuje rynek, aby zapobiegawczo szukać zastępstwa na prawą obronę, niezależnie od tego, czy Wesley odejdzie teraz, czy nie.

  • dodał: MentiX
  • 10.07.2024; 22:14
  • źródło: globo.com
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX