flamengol.net


Flamengo utrzymuje zawieszenie treningów

Zawieszenie treningów we Flamengo kończy się w poniedziałek. Ale jedno jest pewne: nikt ponownie nie pojawi się w centrum sportowym Ninho do Urubu. Klub wkrótce powinien dalej ogłosić utrzymanie zajęć, a tendencja jest taka, że będzie to czas nieokreślony. Opcja zbiorowego urlopu zostanie wprowadzona w życie tylko wtedy, gdy będzie zgoda wszystkich klubów Série A.

Flamengo rozumie, że najlepszym rozwiązaniem z zatrzymaniem piłki nożnej jest to, co zaproponowano na spotkaniu podczas wideokonferencji Narodowej Komisji Klubów w zeszły piątek. Ustalono okres wakacji w dniach od 23 marca do 21 kwietnia. Z drugiej strony Rubro-Negro zdecydowali, że nie przyjmą środka indywidualnie.

Niepokój klubu z Gávea wiąże się z możliwym brakiem równowagi w kalendarzu, jeśli któryś z przeciwników nie zgodzi się z tym środkiem. Flamengo zgadzając się, że najlepszym rozwiązaniem jest przyznanie zawodnikom wakacji w obliczu jednomyślności 20 drużyn, które rywalizują w Brasileirão.

Narodowa Komisja Klubów sugeruje również zmniejszenie wynagrodzeń i prawa do wizerunku o 50% podczas wakacji, jeśli treningi nie będą mogły zostać wznowione po upływie 30 dni. W tym momencie Flamengo debatuje wewnętrznie, co najlepiej zrobić. W tej chwili decyzja dotyczy utrzymania pełnych wynagrodzeń.

Ostatni mecz Mengão odbył się tydzień temu, podopieczni trenera Jorge Jesusa wygrali 2:1 z Portuguesą na stadionie Maracanã, który odbył się bez obecności kibiców. Od tego czasu drużyna została poddana kwarantannie, a zawodnicy trenują indywidualnie zgodnie z harmonogramem organizowanym przez sztab szkoleniowy i medyczny.

  • dodał: MentiX
  • 22.03.2020; 16:07
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX