flamengol.net


Flamengo utrzymuje zawieszenie treningów

Flamengo szacuje, że powrót do treningów nastąpi w dniu 21 kwietnia. W oświadczeniu wysłanym do wszystkich pracowników departamentu piłki nożnej, klub poinformował, że planuje wznowić trening tego dnia.

Okres ten zbiega się z powrotem zespołu, jeśli zbiorowe urlopy negocjowane przez kluby i zawodników zostaną potwierdzone. Umowa ma zostać zawarta w poniedziałek.

W sobotę Flamengo ogłosiło, że zaprzestanie działalności w piłce nożnej na czas nieokreślony z powodu pandemii koronawirusa COVID-19. Z tego powodu trener Jorge Jesus i pozostali portugalscy członkowie sztabu szkoleniowego w poniedziałek wrócą do Portugalii, aby być ze swoimi rodzinami podczas kwarantanny.

W domu piłkarze wykonują indywidualne treningi, korzystając z arkusza kalkulacyjnego dostarczonego przez sztab szkoleniowy. Otrzymali także sprzęt, aby mogli wykonywać ćwiczenia i utrzymywać formę.

  • dodał: MentiX
  • 23.03.2020; 02:04
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX