flamengol.net


Jorge Jesus chce klauzuli odejścia

Nowa umowa Jorge Jesus z Flamengo powinna zawierać specjalną klauzulę, która może zagwarantować przyjazne rozwiązanie (bezpłatnie), jeśli szkoleniowiec otrzyma - i zaakceptuje - w nadchodzących miesiącach oficjalną propozycję z klubów z dwóch europejskich krajów: Portugalia jest jednym z nich. Źródła zbliżone do Mistera mówią, że drugim krajem jest Hiszpania lub Anglia.

W negocjacjach, które mogą się zakończyć w tym tygodniu, Rubro-Negro chcą przedłużyć umowę do końca 2021 roku. Wysokość pensji Jorge Jesusa będzie praktycznie taka sama jak obecnie, ale ze znaczną poprawą premii za sukcesy.

Zaniepokojony niestabilnością polityczną i finansową w Brazylii, Jorge Jesus początkowo chciał przedłużenia kontraktu do końca tego roku lub, co najwyżej maja 2021 roku, jednak naleganie władz Mengão na uzyskanie większej zgody na budowę zwycięskiego projektu w perspektywie długoterminowej było decydujące.

65 letni Jorge Jesus nigdy nie ukrywał, że chciałby pracować w przyszłości w Porto, tym samym kończąc cykl pracy w wielkiej trójce portugalskich klubów, po Benfice (2009-2015) i Sportingu (2015-2018). W swojej ojczyźnie trenował także Estrela da Amadora, União de Leiria, Vitórię de Guimarães, Moreirense, Belenenses i Bragę.

  • dodał: MentiX
  • 21.05.2020; 07:06
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX