flamengol.net


Jorge Jesus wraca do Portugalii

Jorge Jesus w poniedziałek wróci do Portugalii wraz z innymi członkami sztabu szkoleniowego Flamengo. Mister rozmawiał z władzami Rubro-Negro, które zgodziły się, aby szkoleniowiec wrócił do swojego kraju, by być blisko ze swoją rodziną podczas pandemii koronawirusa COVID-19, ponieważ treningi są zawieszone na czas nieokreślony. Nie ma prognozy powrotu szkoleniowca do Brazylii.

"Czekałem na decyzję zarządu, studiowałem i zajmowałem się planowaniem pracy, ale z uwagi na opóźnienie powrotu do treningów chcę być z rodziną w tym trudnym czasie pandemii, która martwi wszystkich. Modlę się i mam nadzieję, że wkrótce pokonamy ten kryzys i że wrócimy na boisko tak szybko, jak to możliwe." - powiedział Jorge Jesus za swojego biura prasowego.

W sobotę Flamengo ogłosiło, że działalność departamentu piłki nożnej pozostaje zawieszona na czas nieokreślony, ze względu na starania, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa - wcześniej poniedziałek był pierwotnym terminem wyznaczony przez klub od wznowienia treningów.

Jorge Jesus mieszka samotnie w mieszkaniu w dzielnicy Barra da Tijuca w zachodniej strefie Rio de Janeiro, i już wyraził tęsknotę za rodziną. Zawieszając tu pracę, zawarł umowę z Flamengo o pozostaniu w Portugalii w tym okresie. Niedawno u szkoleniowca podejrzewano zakażenie się koronawirusem, pierwsze dwa badania u Mistera wykazały "słabo pozytywny" lub "niejednoznaczny" wynik, ale badanie przeprowadzone w ostatnim tygodniu dało negatywy wynik.

Tymczasem trwają rozmowy na temat przedłużenia kontraktu ze szkoleniowcem. Flamengo w rzeczywistości monitoruje scenariusz w Europie, aby spróbować automatycznie przedłużyć umowę z Misterem, która kończy się w maju, jeśli do tego czasu futbol nie zostanie wznowiony. Temat zostanie poruszony podczas negocjacji z Jorge Jesusem.

  • dodał: MentiX
  • 22.03.2020; 18:24
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX