flamengol.net


Misja zbudowania Lincolna

Jorge Jesus jeszcze nie przedłużył kontraktu z Flamengo. Mister ma umowę do końca mają i obecnie trwają rozmowy o przedłużeniu. Obie strony chcą kontynuować współpracę, ale kwestia finansowa nadal uniemożliwia pozytywny wynik. Jednak władze Rubro-Negro są bardzo pewne, iż portugalski szkoleniowiec pozostanie w klubie na kolejny sezon lub nawet dwa.

Mister wyjaśnił już, że sympatia kibiców będzie jednym z podstawowych czynników w jego decyzji o popisaniu nowej umowy. Kolejnym ważnym aspektem będą dobre relacje z zawodnikami. Ponadto Portugalczyk planuje zbudować jednego z zawodników, jeśli naprawdę pozostanie w Mengão. To młody Lincold, który jeszcze nie pokazał swojego talentu w koszulce Flamengo.

19-latek jest uważany z jeden z największych talentów klubu. Napastnik został włączony do pierwszego składu Flamengo w 2017 roku wraz z Viníciusem Júniorem, a fani Mengão mieli wielkie oczekiwania, iż Lincoln stanie się jednym z kluczowych piłkarzy zespołu. Młody napastnik odczuwał presję i z tego powodu nie potrafił pokazać gry, którą charakteryzował się w sektorach młodzieżowych. Ale odkąd Jorge Jesus trafił do Rubro-Negro, trener często rozmawia z zawodnikiem, aby go odblokować.

Zdaniem Mistera, Lincoln jest bardzo utalentowany: jest technicznym napastnikiem i ma świetną obecność polu karnym. W ostatnim meczu przed zatrzymaniem rozgrywek w całej Brazylii, przeciwko Portuguesie, 19-latek pojawił się na murawie w drugiej połowie. W zeszłym sezonie, Lincoln zdobył bardzo ważną bramkę, która zapewniła zwycięstwo w klasyku z Botafogo na stadionie Nílton Santos. Konfrontacja została uznana przez portugalczyka za najtrudniejszą na końcu trajektorii do tytułu Campeoanto Brasileiro.

Ponadto władze Mengão postrzegają Lincolna jako doskonałą okazję na rynku, aby go drogo sprzedać w najbliższej przyszłości. Z tego powodu niektóre propozycje wypożyczenia zostały odrzucone, a priorytetem jest definitywny transfer do Europejskiego klubu.

  • dodał: MentiX
  • 23.03.2020; 22:47
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX