flamengol.net


Monteiro o szacowanym powrocie zawodników do formy

Pandemia koronawirusa COVID-19, spowodowała wielki alarm w Brazylii i na całym świecie, który sparaliżował działalność gospodarczą i rozgrywki związane z piłką nożną, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Z powodu zawieszenia treningów, piłkarze stosują się do zaleceń właściwych organów i kontynuują kwarantannę. Trener Flamengo od przygotowania, Mário Monteiro wypowiedział się o szacowanym czasie powrotu zawodników do idealnej kondycji fizycznej.

W wywiadzie dla oficjalnego kanału Rubro-Negro na YouTube, trener oszacował, że piłkarze osiągną idealną formę fizyczną w ciągu 15 dni po powrocie do normalnych treningów. Wyjaśnił ponadto cel sztabu szkoleniowego podczas przekazywania indywidualnych arkuszy treningowych dla zawodników podczas kwarantanny.

"Myślę, że od dziesięciu do piętnastu dni zawodnicy będą w stanie odzyskać idealną formę fizyczną. Wiem, że tak się stanie, ponieważ mamy super profesjonalną grupę. Uważam, iż trener będzie potrzebował od 10 do 15 dni, aby mieć zespół w idealnej formie fizycznej. Celem arkuszy kalkulacyjnych jest to, aby piłkarze tracili jak najmniej zdolności fizycznej. W ten sposób udało nam się to zminimalizować. Naszą troską jest obecnie sprawność fizyczna. W pewien sposób utrzymamy pewien poziom fizyczny, jeśli będą postępować zgodne z naszym arkuszem kalkulacyjnym. Myślę, że Flamengo jest jedynym klubem w Brazylii, który może zapewnić te warunki wszystkim sportowcom, i to jest wielki komplement, który muszę powiedzieć." - powiedział Mário Monteiro.

W obliczu wybuchu pandemii koronawirusa, Flamengo zawiesiło działalność piłki nożnej na czas nieokreślony. Wewnętrznie Rubro-Negro planują wznowić treningi w dniu 21 kwietnia, ale oczywiście uzależnione to będzie od rozwoju sytuacji w Brazylii.

  • dodał: MentiX
  • 25.03.2020; 07:57
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX