flamengol.net


Negocjacje prowadzone z daleka

W niedzielę trener Jorge Jesus opuścił Brazylię ze swoim sztabem szkoleniowym i wrócił do Portugalii, aby w czasie pandemii koronawirusa COVID-19 być blisko swojej rodziny. Podróż została autoryzowana przez Flamengo, które w tej chwili nie obawia się o przedłużenie kontraktu ze szkoleniowcem. Nawet będąc w Europie, Mister prowadzi rozmowy z klubem, a także koordynuje indywidualne treningi zawodników.

Trener od przygotowania fizycznego Mário Monteiro został w Rio de Janeiro, aby dokładniej monitorować treningi piłkarzy, którzy ćwiczą w swoich domach. Drugi trener od przygotowania fizycznego w sztabie Jorge Jesusa, Márcio Sampaio wrócił do Portugalii, ale utrzymuje zdalną kontrolę nad treningami i przekazuje wszystko Misterowi.

Jorge Jesus postanowił wrócić do Portugalii, aby być blisko swojej rodziny w trakcie światowej pandemii nowego koronawirusa COVID-19. Jedynym strachem Flamengo jest brak definicji w europejskim kalendarzu piłki nożnej, co może sprawić, iż kluby na kontynencie będą szukać nowych trenerów, a Mister pojawi się jako okazja.

"Czekałem na decyzję, studiowałem i zajmowałem się planowaniem treningów, ale ze względu na odroczenie powrotu do treningów, chcę być z członkami rodziny w tej trudnej sytuacji pandemii, która dotyczy nas wszystkich. Modlę się i mam nadzieję, że wkrótce przezwyciężymy ten kryzys i że jak najszybciej wrócę na boisko." - powiedział Jorge Jesus.

Przed obecnym scenariuszem pandemicznym, Jorge Jesus oczekuje wysokiej pensji jak na brazylijskie standardy piłkarskie i jest to odmienne z tym, co Flamengo zamierza zapłacić. Portugalczyk oczekuje kwoty 7 mln euro za sezon, która jednak uwzględnia pensje członków jego sztabu szkoleniowego. Obecna umowa trenera z Flamengo obowiązuje do końca maja.

  • dodał: MentiX
  • 23.03.2020; 22:44
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Portuguesa

Ocena: 7,0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą z bramki Arrascaety, która zapewniła zwycięstwo nad Portuguesą.
Video


Bez obecności kibiców, Flamengo wygrało rzutem na taśmę z Portuguesą zdobywając gole w ostatnich minutach.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX