Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Nici z transferu Lucasa Paquety

flamengo.com.pl


Nici z transferu Lucasa Paquety
Twitter Flamengo

Negocjacje między Flamengo a West Ham United w sprawie Lucasa Paquety ostygły po odrzuceniu możliwości wypożyczenia pomocnika. Angielski klub odrzucił również potencjalną sprzedaż Brazylijczyka do Rubro-Negro.

Flamengo najprawdopodobniej nie podejmie więcej działań w celu pozyskania Lucasa Paquety, który wyraża zainteresowanie powrotem do Rubro-Negro i będzie kontynuować próby przekonania władz The Hammers do zaakceptowania swojego odejścia.

26-latek, wychowanek klubu z Rio de Janeiro, gra w europejskiej piłce nożnej od 2019 roku, kiedy to trafił do Milanu. Jednak jego okres gry we włoskim klubie nie był zbyt udany, dlatego we wrześniu 2020 roku trafił do Olympique Lyon, gdzie był wyróżniającym się zawodnikiem. Dobra gra w Ligue 1 zaowocowała transferem do West Ham United w sierpniu 2022 roku.

Kilka miesięcy temu Lucas Paquetá negocjował transfer do Manchesteru City, który nie doszedł do skutku z powodu dochodzenia dotyczącego podejrzanych żółtych kartek, jakie Brazylijczyk otrzymał w Premier League.

Lucas Paquetá jest oskarżony o celowe otrzymanie czterech żółtych kartek, aby wpłynąć na wyniki zakładów bukmacherskich. Chodzi o mecze przeciwko Leicester (2022), Aston Villi (2023), Leeds (2023) i Bournemouth (2023), wszystkie w ramach Premier League. Pomocnik, który zaprzecza oskarżeniom, może grać zarówno w klubie, jak i w reprezentacji Brazylii, mimo oskarżeń.

Były prawy obrońca Kynan Isaac został zawieszony na dziesięć lat za celowe otrzymanie żółtej kartki w meczu Pucharu Anglii pomiędzy jego klubem Stratford Town a Shrewsbury Town w 2021 roku. W związku z tym istnieje ryzyko, że Brazylijczyk otrzyma jeszcze surowszą karę, jeśli zostanie skazany.

  • dodał: MentiX
  • 10.07.2024; 17:14
  • źródło: odia.ig.com.br
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX