flamengo.com.pl


Od 2019 roku Arrascaeta jest najskuteczniejszym pomocnikiem

W poniedziałek Flamengo rozgromił Madureirę aż 5:1 w 8. kolejce Campeonato Carioca. Rubro-Negro dominował przez całe spotkanie i rozegrał świetne zawody przed niedzielnym Supercopa do Brasil przeciwko Palmeiras. Jednym z najlepszych zawodników w tym spotkaniu był Giorgian De Arrascaeta, który swoim trafieniem ustalił końcowy rezultat. Urugwajczyk jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy Brazylii i jest najskuteczniejszym pomocnikiem brazylijskiej piłki nożnej od 2019 roku, z największą liczbą bramek, asyst i udziałem w golach zdobywanych przez zespół.

Jak wspomniano wcześniej, według portalu SofaScore, Arrascaeta jest pomocnikiem, który strzelił najwięcej goli, zaliczył najwięcej ostatnich podań i brał udział w bramkach grającym w Brazylii od 2019 roku. Urugwajczyk był obecny w 104 meczach, strzelił 32 gole i zanotował 33 asysty. Oznacza to, że bezpośredni udział w 65 bramkach zdobytych przez Flamengo.

Regularność Arrascaety jest imponująca. Dla zobrazowania portal statystyczny sporządził ranking zawodników z największą liczbą bramek w kraju od 2019 roku, a dysproporcja między Urugwajczykiem, który zajmuje pierwsze miejsce, jest olbrzymia do drugiego miejsca, które zajmuje Claudinho. Zawodnik Flamengo brał bezpośredni udział 65 golach zespołu, a gracz Red Bulla Bragantino tylko 52.

W krótkim czasie grając w koszulce Manto Sagrado, Giorgian De Arrascaeta zdobyła ważne trofea we Flamengo. Od 2019 roku, Urugwajczyk ma na swoim koncie takie tytuły jak Copa Libertadores, dwa Campeonato Brasileiro, Supercopa do Brasil, Recopa Sudamericana i dwa Campeonato Carioca.

  • dodał: MentiX
  • 06.04.2021; 23:27
  • źródło: colunadofla.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX