flamengo.com.pl


Przygotowania na finał Supercopa do Brasil idą pełną parą

Po dniu wolnym od treningów, drużyna Flamengo ponownie zaprezentowała się w Ninho do Urubu i zaczęła przygotowywać się do niedzielnego meczu z Palmeiras w finale Supercopa do Brasil. Wśród zawodników znajdujących się pod opieką sztabu medycznego, którzy zrobili kolejny krok do wyzdrowienia po kontuzji, jest prawy obrońca Matheuzinho, który jest w trakcie przejścia powrotu do zajęć z reszta grupy.

Piłkarz doznał kontuzji prawego uda w meczu z Boavistą w dniu 27 marca i od tego czasu dochodzi do siebie pod opieką sztabu medycznego Fla. Pedro, który również doznał urazu mięśni na początku tego sezonu i Thiago Maia, który dochodzi do siebie po operacji wykonanej w 2020 roku, również wyszli na boisko i wykonali pracę w asyście fizjoterapeutów.

Pod dowództwem Rogério Ceniego, Flamengo będzie trenować w Ninho do Urubu, a w piątek uda się do Brasílii.

Dwukrotny mistrz Brasileiro - Flamengo będzie bronił tytułu Supercopa do Brasil, zdobytego w 2020 roku na stadionie Mané Garrincha. W poprzednim roku, Rubro-Negro pokonał Athletico, ówczesnego mistrza Copa do Brasil 3:0. Pojedynek z Palmeiras może dać klubowi ósmy puchar zdobyty od 2019 roku. W tym okresie Fla wygrał dwie edycje Campeonato Carioca, dwa razy Campeonato Brasileiro, Copa Libertadores, Recopa Sudamericana i Supercopa do Brasil.

  • dodał: Anusz
  • 08.04.2021; 00:07
  • źródło: lance.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX