Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Sztab Gabriela Barbosy nie śpieszy się

flamengo.com.pl


Sztab Gabriela Barbosy nie śpieszy się
Twitter Flamengo

Po wyrażeniu zainteresowania transferem w lipcu, przedstawiciele Gabriela Barbosy chcą teraz powoli pracować nad odejściem napastnika z Flamengo. Zrozumienie jest takie, że nie ma potrzeby natychmiastowego podpisywania przedwstępnego kontraktu z innym klubem.

Planem jest analizowanie pojawiających się ofert bez pośpiechu. Zawodnik ma kontrakt z Rubro-Negro do końca tego roku i może już podpisać przedwstępną umowę z innym zespołem, która wejdzie w życie w styczniu 2025 roku. Gabriel Barbosa jest na celowniku Palmeiras, które kilka dni temu złożyło ofertę przedwstępnego kontraktu.

Szansa na odejście Gabigola z Gávea teraz, w ramach wymiany za Dudu z Palmeiras, nie wydaje się być realna według otoczenia zawodnika. Flamengo odrzuciło tę możliwość po początkowym zainteresowaniu.

Po odrzuceniu przez Gabriela Barbosę propozycji przedłużenia kontraktu z Flamengo o kolejny rok, zawodnik nie był brany pod uwagę w ostatnich trzech meczach. Miało to na celu uniknięcie rozegrania siedmiu spotkań w obecnym sezonie Campeonato Brasileiro i zachowanie możliwości przyszłej gry w innym klubie. Gabigol powinien powrócić do składu na spotkanie przeciwko Fortalezie, które odbędzie się w nocy z czwartku na piątek na stadionie Maracanã w ramach 16. kolejki Campeonato Brasileiro.

Decyzję o jego wykluczeniu Flamengo podjęło po tym, jak agent napastnika, Júnior Pedroso, w wywiadzie dla Sportv wspomniał o możliwości transferu w lipcu. Okno transferowe zostanie otwarte w przyszłą środę.

  • dodał: MentiX
  • 09.07.2024; 17:16
  • źródło: uol.com.br
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX