flamengo.com.pl


Thiago Maia: Musimy kontynuować nasze życie

Jorge Jesus zakończył swoją zwycięską erę we Flamengo po nieco ponad roku pracy i zdecydował się wrócić do Benfiki. Od czasu odejścia Mistera, Rubro-Negro szukają nowego szkoleniowca, który poprowadzi zespół w kierunku nowych sukcesów.

W wywiadzie dla Fox Sports, Thiago Maia pochwalił dziedzictwo pozostawione przez Portugalczyka, ale podkreślił, jak ważne jest, aby Mengão podążali za swoim życiem i planowali osiągnięcie swoich celów.

"Bardzo się cieszę z tego, co Mister zrobił tutaj we Flamengo, to przeszło do historii, ale teraz zaczyna się nowy cykl. On ma teraz swoje życie i musimy kontynuować nasze tutaj we Flamengo. Na razie jesteśmy z Maurício, który wygrał wszystko w zeszłym roku pracując z zespołem U20, jest doświadczony, bardzo dobrze z nami trenuje, jest dobrym trenerem. Nie wiemy jeszcze kto będzie naszym nowym trenerem, ale jestem pewien, że ktokolwiek przyjdzie, przyjdzie, aby dobrze pracować i jeśli Bóg pozwoli, zdobyć nowe tytuły. Zdobyliśmy już cztery w rok, właściwie w mniej niż rok. To spełnienie marzeń i dziękuję Bogu za możliwość." - powiedział Thiago Maia.

Thiago Maia przybył do Flamengo na początku tego roku i był jednym z siedmiu wzmocnień Mais Querido na ten sezon. W ciągu zaledwie siedmiu miesięcy w Rubro-Negro, volante, który spełnia marzenie o grze w klubie swojego serca zdobył Taça Guanabara, Supercopa do Brasil, Recopa Sudamericana i Campeonato Carioca.

  • dodał: MentiX
  • 31.07.2020; 07:18
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Rodrigo Caio: Flamengo 0:1 Atlético Mineiro

Ocena: 6,0
Zdjęcie tygodnia
Piłkarze Atlético Mineiro cieszą się po zdobytej bramce, która ostatecznie zapewniła im wygraną nad Flamengo.
Video


Na inaugurację Brasileirão, Flamengo przegrywa 0:1 z Atlético Mineiro po samobójczym trafieniu Filipe Luísa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX