flamengo.com.pl


Torrent chce wzmocnień i wskazał już kandydata

Jeszcze zanim został ogłoszony nowym trenerem Flamengo, Domènec Torrent już wskazał piłkarza, którego chciałby w klubie, wiceprezydentowi Rubro-Negro ds. piłki nożnej, Marcosowi Brazowi i dyrektorowi wykonawczemu Bruno Spindelowi. Tajemniczy zawodnik jest częścią City Football Group, które zarządza Manchesterem City, New York City i siedmioma innymi drużynami na całym świecie.

Władze City Football Group zostali już poinformowani o zamiarze Domèneca o pozyskaniu zawodnika do Flamengo i już trwają negocjacje, chociaż pozycja i nazwisko są poufne.

Ustalenie, kto jest celem, nie jest łatwym zadaniem, ponieważ trener pracował w New York City od 2018 do 2019 roku, wcześniej w Manchesterze City, czy Gironie.

Jeśli Dome wskazał piłkarza, z którym pracował w New York City, to wyszukiwanie może obracać się wokół następujących zawodników: Héber, Medina, Castellanos i Matarrita.

  • dodał: MentiX
  • 01.08.2020; 21:09
  • źródło: flaresenha.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Rodrigo Caio: Flamengo 0:1 Atlético Mineiro

Ocena: 6,0
Zdjęcie tygodnia
Piłkarze Atlético Mineiro cieszą się po zdobytej bramce, która ostatecznie zapewniła im wygraną nad Flamengo.
Video


Na inaugurację Brasileirão, Flamengo przegrywa 0:1 z Atlético Mineiro po samobójczym trafieniu Filipe Luísa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX