Flamengo.com.pl - polski serwis klubu Flamengo - Werton zostaje sprzedany do Leixões

flamengo.com.pl


Werton zostaje sprzedany do Leixões
Twitter Flamengo

Flamengo uzgodniło sprzedaż Wertona do Leixões. Negocjacje zakończyły się na kwocie 1 miliona euro za 70% praw ekonomicznych.

20-letni napastnik podpisze kontrakt na cztery sezony, a Rubro-Negro zachowają 30% praw do zysku przy przyszłej sprzedaży. Werton będzie do dyspozycji trenera Tite na mecz przeciwko Fortalezie, który odbędzie się w nocy z czwartku na piątek na stadionie Maracanã w ramach 16. kolejki Campeonato Brasileiro.

To będzie ostatnie spotkanie Flamengo z osłabieniami z powodu Copa América. Z powodu nieobecności Bruno Henrique i Évertona Cebolinhy, Werton jest jedną z opcji dostępnych dla trenera Tite.

Młody zawodnik został wykorzystany przez Tite w meczach przeciwko Cruzeiro i Cuiabie. W ostatnim spotkaniu 20-latek wszedł z ławki rezerwowych, grał przez 38 minut, zanim został zmieniony przez szkoleniowca.

Oprócz tych dwóch spotkań, Werton reprezentował zespół w Campeonato Carioca, podczas gdy pierwszy zespół Flamengo odbywał obóz przedsezonowy w Stanach Zjednoczonych. Młody napastnik wystąpił w trzech meczach Copinha, strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę.

  • dodał: MentiX
  • 10.07.2024; 07:18
  • źródło: globoesporte.com
  • foto: Twitter Flamengo
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Gérson: Flamengo 2:1 Bahia

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
David Luiz cieszy się z trafienia, które zapewniło Flamengo wygraną 2:1 nad Bahią.
Video


Pomimo osłabienia, Flamengo walczyło do końca i odniosło zwycięstwo 2:1 nad Bahią.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX