flamengo.com.pl


Willian Arão: Kiedy trenujesz jesteś bliżej osiągnięcia wyniku

Flamengo stworzyło w tym sezonie niezwykle wykwalifikowany i wszechstronny skład. Kilku sportowców wykonuje więcej niż jedną funkcję na boisku, a Willian Arão jest jednym z takich przypadków. Obecnie grający jako obrońca pomocnik pochwalił trening prowadzony przez trenera Rogério Ceniego, zanim główna obsada zadebiutowała w sezonie.

Rogério Ceni poprowadził 22 sesje treningowe, w swego rodzaju przedsezonie, dopóki ci, których uznano za "startujących", nie wygrali z Bangu 3:0. Taka postawa sprawiła, że ​​drużyna lepiej zrozumiała model gry trenera, co pokazał wynik 5:1 w meczu z Madureira. W związku z tym Willian Arão ujawnił, że zgłoszony zespół skupił się na tym, co trenuje i będzie musiał zrobić podczas meczu.

"To właśnie rozumiemy jako piłkę nożną, ludzie mogą nawet patrzeć z góry na przeciwnika, ale często wychodzimy na boisko nie myśląc o przeciwniku, ale myśląc o naszych pomysłach, o tym, co robimy, co proponujemy. Kiedy trenujesz i wykonujesz to, co trenowałeś, jesteś bliżej osiągnięcia wyniku." - zadeklarował zawodnik w wywiadzie dla ESPN Brasil, pokazanym w programie SportSCenter w środę.

"Na trening mieliśmy dwa tygodnie, robiliśmy poprawki, nie jesteśmy idealni. Ale jesteśmy gotowi naprawić nasze wady i błędy. Kiedy masz przedsezon, trener może coś włożyć, inne poprawić i tak właśnie robi Rogério Ceni." - dodał zawodnik Flamengo.

Willian Arão pojawi się na boisku w najbliższą niedzielę, kiedy Flamengo zmierzy się z Palmeiras, o Superpuchar Brazylii. Pomocnik musi wykonać podwójną obronę z Rodrigo Caio, podczas gdy Diego Ribas zajmuje pozycję pierwszego pomocnika. Pojedynek odbędzie się na stadionie Mané Garrincha w Brasílii.

  • dodał: Anusz
  • 07.04.2021; 18:52
  • źródło: colunadofla.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX