flamengo.com.pl


Żółty alarm: 15 żółtych kartek w ośmiu meczach

Poniedziałkowe wysokie zwycięstwo 5:1 nad Madureirą było odbiciem galowego występu Flamengo, Podopieczni trenera Rogério Ceniego ponownie zdominowali całe spotkanie, ale nie ustrzeli się od niepotrzebnych fauli, czego odzwierciedleniem jest nadmierna liczba żółtych kartek.

W zaledwie ośmiu meczach, zawodnicy Rubro-Negro zostali ukarani aż 15 razy. W sumie pięć kartek zostało pokazanych przez arbitra tylko w poniedziałkowym spotkaniu, w którym Willian Arão, Vitinho, Gabriel Barbosa, Rodrigo Muniz i Bruno Henrique zostali wpisani do notesu sędziego.

Oprócz wspomnianych wyżej, Filipe Luís i Léo Pereira zostali również ukarani wśród piłkarzy głównej grupy Flamengo. Jeśli chodzi o alternatywny zespół, w tym sezonie po żółtej kartce otrzymywali jeszcze Pepê, Hugo Moura, Matheuzinho, Rodrigo Muniz, João Gomes, Ramon i Yuri.

Porażka w klasyku z Fluminense była jedynym meczem, w którym Flamengo nie otrzymał żadnej kartki. Jednak w pozostałych siedmiu spotkaniach, co najmniej jeden zawodnik był karany przez arbitra żółtym kartonikiem.

  • dodał: MentiX
  • 06.04.2021; 18:41
  • źródło: colunadofla.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Giorgian De Arrascaeta: Flamengo 2:1 Internacional

Ocena: 8,0
Zdjęcie tygodnia
Mistrzowstwo na wyciągnięcie ręki, Flamengo wygrywa z Internacionalem i zostało liderem.
Video


Na kolejkę przed końcem Brasileirão, Flamengo obejmuje prowadzenie w tabeli i jest blisko mistrzostwa.
Copyright by Flamengo.com.pl © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX