Alex Sandro nie zagra w meczu z Bahią
Flamengo poinformowało, że Alex Sandro nie zagra w meczu z Bahią, który odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę na Arena Fonte Nova w ramach 29. kolejki Campeonato Brasileiro. Autor gola, który zapewnił zwycięstwo 1:0 nad Corinthians w pierwszym półfinałowym starciu Copa do Brasil, lewy obrońca, poczuł dyskomfort w prawym udzie.
OTO KOMUNIKAT FLAMENGO
"Clube de Regatas do Flamengo informuje, że zawodnik Alex Sandro odczuwał dyskomfort w tylnej części prawego uda i nie został powołany do meczu przeciwko Bahii. Lewy obrońca nie ma kontuzji i kontynuuje prace związane z kontrolą obciążenia w CT Ninho do Urubu."
Od momentu debiutu we Flamengo Alex Sandro był podstawowym zawodnikiem we wszystkich meczach, w których wystąpił. Został jedynie oszczędzony w przegranym spotkaniu 2:3 z Grêmio, na które Tite powołał głównie młodych zawodników z drużyny U-20.