Arrascaeta chwali zespół po meczu z Vasco

Rozmiar tekstu: A A A

Flamengo ma gorzki smak wyniku sobotniego klasyku z Vasco na stadionie Maracanã. Po objęciu prowadzenia po bramce Giorgiana De Arrascaety, zespół z Gávea ostatecznie zremisował w ostatniej chwili, kiedy rywale wyrównali w doliczonym czasie gry po trafieniu z rzutu karnego. W strefie mieszanej, autor gola dla Rubro-Negro, chwalił grę podopiecznych trenera Abela Bragi.

"Mieliśmy okazję zabić grę, a oni wywalczyli chwilę później rzut karny i zdołali wyrównać. Ale całemu zespołowi należą się gratulację za swoją grę. Wszyscy, którzy weszli starali się." - powiedział Urugwajczyk, który również skomentował grę u boku Évertona Ribeiro, z którym walczy o miejsce w składzie.

"Éverton ma dużo jakości. Każdy z nich da z siebie wszystko, więc Abel wybierze, kto będzie grał, ale cała drużyna jest gotowa." - dodał.

Arrascaeta jest wykorzystywany przez Abela Bragę na różnych pozycjach. W ostatnich meczach, zawodnik grał na prawym skrzydle, ale przeciwko Vasco został ustawiony jako rozgrywający w środku pomocy.

"Muszę się dostosować do pozycji, na które wystawia mnie trener. Dzisiaj czułem się dobrze i byłem szczęśliwy, że udało mi się zdobyć bramkę, ale stopniowo jestem coraz lepszy." - zakończył.

iconautor: MentiX

icon 10.03.2019

icon15:07

iconźródło: colunadoflamengo.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy