Atlético Madryt składa ofertę za Lincolna
Okienko transferowe w Europie jeszcze się nie rozpoczęło, ale jednym z najgorętszych nazwisk jest młody Lincoln, który niedawno skończył 17 lat. Napastnikiem interesują się największe europejskie kluby na czele z Juventusem, Barceloną, czy Realem Madryt, ale według dzisiejszego wydania hiszpańskiego dziennika "As", to Atlético Madryt zrobiło pierwszy krok, aby spróbować pozyskać wychowanka Flamengo.
Według publikacji, zespół z Madrytu złożył ofertę w wysokości 10 mln euro, ale została ona odrzucona. Młody napastnik, który ma kontrakt z Mengão do końca 2020 roku, ma klauzulę oferty minimalnej w wysokości 30 mln euro.