Braz: Dorival chce zostać we Flamengo, a Flamengo...

Rozmiar tekstu: A A A

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Flamengo może spisać ten sezon na straty. Jednak wraz z przybyciem trenera Dorivala Júniora, Rubro-Negro wrócili do dobrej gry i zapewnili sobie awanse do finałów Copa do Brasil i Copa Libertadores, a także nadal liczą się w walce o mistrzowski tytuł Brasileirão. Teraz pytanie, które pojawia się za kulisami w klubie z Rio de Janeiro, dotyczy przedłużenia kontraktu ze szkoleniowcem, ale wiceprezydent Mengão ds. piłki nożnej, Marcos Braz zdradził, że takie jest pragnienie obu stron.

"Dorival chce pozostać we Flamengo, a Flamengo chce, aby Dorival kontynuował swoją pracę w 2023 roku. Tak jest w każdej sytuacji, w każdej analizie, którą zamierzamy zrobić. Chcemy Dorivala i wierzę, że Dorival chce zostać we Flamengo. W jakiej sytuacji usiądziemy do stołu w grudniu… zobaczymy w grudniu. Dorival jest bardzo spokojny, jest bardzo bezpieczny, tak jak Flamengo jest z nim. Zatrudnienie trenera jest jak małżeństwo. Nie wychodzisz za mąż będąc w separacji. Nie zatrudniasz trenera, który Cię odeśle. Jesteśmy w doskonałym momencie. Wierzę, że Dorival chce zostać we Flamengo, a Flamengo chce Dorival w 2023 roku. Czy tak się stanie, zobaczymy później". - powiedział Marcos Braz w rozmowie z "Canal do Benja".

Od swojego przybycia, Dorival Júnior zmienił poziom Flamengo. Kiedy opuścił Cearę, aby zastąpić Paulo Sousę, klub z Gávea znajdował się tuż nad strefą spadkową Brasileirão. Z nowym trenerem, Rubro-Negro awansowali finałów Copa do Brasil i Copa Libertadores, a także nadal liczą się w walce o mistrzowski tytuł Campeonato Brasileiro i obecnie tracą dziewięć punktów do lidera Palmeiras.

iconautor: MentiX

icon 16.09.2022

icon23:41

iconźródło: colunadofla.com

iconfoto: globoesporte.com











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy