David Luiz i Rodrigo Caio wrócili do treningów z zespołem

Rozmiar tekstu: A A A

Powrót Flamengo do treningów po remisie z Racingiem w Copa Libertadores przyniósł dwie dobre wiadomości: David Luiz i Rodrigo Caio trenowali z zespołem po problemach zdrowotnych, które uniemożliwiły im występ w Argentynie. Obaj obrońcy podczas piątkowej sesji treningowej wzięli udział w zajęciach z graczami, którzy byli rezerwowymi w spotkaniu na Presidente Juan Domingo Perón w Avellanedzie, które zakończyło się remisem 1:1.

Obaj powinni być dostępni dla trenera Jorge Sampaoliego na niedzielny mecz przeciwko Athletico Paranaense, który odbędzie się na Arena da Baixada w ramach 4. kolejki Campeonato Brasileiro. David został oszczędzony ze względu na kontrolę obciążenia, podczas gdy Rodrigo leczył uderzenie w lewą nogę.

Jeśli potwierdzą się te dwa powroty, co zostanie ustalone dopiero w sobotę, lista nieobecności Flamengo zmniejszy się do czterech nazwisk: Filipe Luísa, Matheuzinho, Guillermo Varela i Gérsona. Wszyscy znajdują się pod opieką Departamentu Medycznego.

Flamengo wróciło do Brazylii w nocy z czwartku na piątek (czasu lokalnego) po remisie z Racingiem. Delegacja udała się bezpośrednio do Ninho do Urubu, gdzie spała i powróciła do zajęć jeszcze przed południem. Klub przeprowadzi kolejny trening w Rio de Janeiro w sobotę rano przed wyjazdem do Kurytyby.

iconautor: MentiX

icon 05.05.2023

icon15:37

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy