Diego Alves dostępny na mecz z Audax

Rozmiar tekstu: A A A

W czwartkowym spotkaniu na stadionie Raulino de Oliveira w ramach 5. kolejki Taça Guanabara, Flamengo zmierzy się z Audax. Rubro-Negro właśnie opublikowali listę zawodników dostępnych dla trenera Paulo Sousy na ten mecz, a nowością jest obecność Diego Alvesa, który stanie przed szansą zadebiutowania w tym sezonie.

W kadrze meczowej zabrakło Bruno Henrique, u którego zdiagnozowano uraz prawego uda, Davida Luiza, który wykazał wyraźny zanik mięśni, a także Vitinho, który otrzymał czerwoną kartkę w niedzielnym przegranym klasyku z Fluminense. Niedostępny jest także najnowszy nabytek Fabrício Bruno, którego transfer nie został jeszcze uregulowany.

Podobnie jak w dwóch poprzednich meczach, w których dowodził drużyną, portugalski szkoleniowiec powinien dalej prowadzić obserwacje, aby lepiej poznać skład.

Flamengo w meczu z Audax powinno wystąpić w następującym składzie: Diego Alves; Gustavo Henrique (Noga), Léo Pereira, Filipe Luís; Matheuzinho, Willian Arão (Thiago Maia), Andreas Pereira, Éverton Ribeiro; Arrascaeta, Gabriel Barbosa, Pedro.

OTO KADRA FLAMENGO NA MECZ Z AUDAX

Zdjęcie

iconautor: MentiX

icon 10.02.2022

icon13:01

iconźródło: własne

iconfoto: globoesporte.com











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy