Diego: Moje połączenie z Flamengo będzie wieczne

Rozmiar tekstu: A A A

Przyszłość Diego we Flamengo pozostaje nieokreślona. Pomocnik chociaż jest jednym z liderów zespołu i ceniony przez trenera Jorge Jesusa, to wśród władz Rubro-Negro wywołuje podział i jeszcze nie otrzymał oferty nowego kontraktu. Obecna umowa wygasa wraz z końcem tego roku, co oznacza, że 35-latek od lipca będzie mógł popisać przedwstępny kontrakt z innym klubem. W wywiadzie dla ESPN Brasil, Diego skomentował swoją sytuację.

"Jest już jasne, że moje połączenie z tym klubem będzie wieczne. Połączenie miłości, szacunku... Jeśli chodzi o relacje zawodowe, nie rozmawialiśmy jeszcze o nowym kontrakcie, uważam, że nie jest to nawet idealny moment na to, klub doświadcza delikatnej sytuacji, jak wszyscy w piłce nożnej." - powiedział Diego.

Doświadczony pomocnik pochwalił także, iż Mengão przedłużyli umowę z trenerem Jorge Jesusem. Diego uważa, że pozostanie szkoleniowca było dla klubu ważniejszą sprawą.

"Klub właśnie zdecydował się przedłużyć kontrakt z trenerem, co moim zdaniem było najważniejszą sprawą. To, że Jorge Jesus pozostaje sprawia, że wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Wierzę, że ten moment nadejdzie też dla mnie i klub podejmuje tę decyzję, wówczas zobaczymy, co będzie najlepsze dla obu stron." - dodał.

iconautor: MentiX

icon 22.06.2020

icon10:34

iconźródło: flaresenha.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy