Dorival Júnior nie wymaga klauzuli odejścia do reprezentacji

Rozmiar tekstu: A A A

Dostosowana podstawa wynagrodzenia, określone klauzule i słynne "wystarczy podpisać". Pociągnięcie piórem dzieli przedłużenie kontraktu Dorivala Júniora z Flamengo. Nawet agent trenera, Edson Khodor przybył w tym tygodniu do Rio de Janeiro, aby rozstrzygnąć kwestię pozostania swojego klienta w Rubro-Negro.

Jednak w mediach społecznościowych krążą informacje, że Dorival Júnior poprosił Flamengo o klauzulę natychmiastowego odejścia, jeśli otrzyma ofertę od Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej (CBF), aby przejąć reprezentację Brazylii po Mistrzostwach Świata w Katarze.

Według informacji dziennika "O Dia", szkoleniowiec w żadnym momencie nie wystąpił z taką prośbą do zarządu klubu z Gávea i wyjawił bliskim osobom, że nie podobają mu się takie plotki, ponieważ wygląda na to, że odłożył Flamengo na dalszy plan.

Dorival Júnior i Flamengo powinni przedłużyć umowę na kolejne dwa lata, ale strony będą mogły zakończyć współpracę bez konieczności płacenia odszkodowania za rozwiązanie kontraktu pod koniec pierwszego roku obowiązywania umowy. Szkoleniowiec obecnie spędza wakacje wraz z rodziną we Florianópolis, a rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu zaplanowano na 26 grudnia.

iconautor: MentiX

icon 23.11.2022

icon07:15

iconźródło: odia.com.br

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy