Flamengo drugim najlepszym gospodarzem Brasileirão

Rozmiar tekstu: A A A

Pomimo poniedziałkowej porażki 0:1 w meczu z Santosem, Flamengo zakończy tę edycję Campeonato Brasileiro jako drugi najlepszy gospodarz. Rubro-Negro, który już pożegnał się ze stadionem Maracanã w obecnym sezonie, zdobył 43 punkty grając przed swoimi kibicami w Rio de Janeiro odnosząc 14 zwycięstw, jednym remisem i pięć porażek, tuż za mistrzem Atlético Mineiro.

Grając na stadionie Maracanã Flamengo strzelił 31 goli i stracił 15. Warto zauważyć, że cztery z pięciu porażek Rubro-Negro w domu - z Grêmio, Internacionalem, Fluminense i Red Bull Bragantino - były w meczach bez udziału, nadal z powodu pandemii koronawirusa.

Po wrześniowej zgodzie władz Rio de Janeiro, aby kibice mogli wrócić na trybuny Maracanã, Flamengo rozegrał dziewięć gier Brasileirão na stadionie, z siedmioma zwycięstwami (Ceará, Corinthians, Bahia, Atlético Goianiense, Atlético Mineiro, Juventude i Athletico Paranaense), remisem (Cuiabá) i poniedziałkową porażką z Santosem.

iconautor: MentiX

icon 07.12.2021

icon06:30

iconźródło: lance.com.br

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy