Flamengo i LDU spotkały się tylko raz na stadionie Casa Blanca

Rozmiar tekstu: A A A

W Quito od niedzieli, Flamengo przygotowuje się do zmierzenia się we wtorek z LDU i kontynuować zwycięską ścieżkę w tej edycji Copa Libertadores. Ciekawostką związaną z konfrontacją jest to, że będzie to dopiero drugi raz, kiedy obie drużyny zmierzą się ze sobą na stadionie Casa Blanca, który położony jest na wysokości 2850 m n.p.m. Pierwszy miał miejsce w kwietniu 2019 roku.

Flamengo w całej swojej historii rozegrał tylko dwa mecze na stadionie Casa Blanca. Pierwszy był dokładnie przeciwko wtorkowemu przeciwnikowi. Wówczas w dniu 24 kwietnia 2019 roku, Rubro-Negro przegrał 1:2, a jedyną bramkę dla zespołu zdobył Bruno Henrique.

W tamtym spotkaniu Mengão wyszło na boisko w następującym składzie: Diego Alves; Pará, Léo Duarte, Rodrigo Caio, Renê; Cuéllar, Willian Arão, Arrascaeta, Éverton Ribeiro, Gabriel Barbosa, Bruno Henrique. Z ławki rezerwowych weszli Vitinho, Diego i César.

Oprócz meczu z LDU, Flamengo zmierzył się z Independiente Del Valle na stadionie Casa Blanca we wrześniu 2020 roku. Wynik ponownie nie był korzystny dla Mais Querido. Podopieczni trenera Domèneca Torrenta przegrali aż 0:5.

iconautor: MentiX

icon 03.05.2021

icon17:48

iconźródło: colunadofla.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy