Flamengo monitoruje sytuację Polenty

Rozmiar tekstu: A A A

Po niezbyt udanym początku sezonu, Flamengo wie, że musi wzmocnić swój skład, aby móc liczyć się w walce o trofea w dalszej części sezonu. Celując w sektor obronny, Rubro-Negro powrócili do monitorowania sytuacji urugwajskiego defensora Diego Polenty, który był już na celowniku klubu jakiś czas temu.

Jak podaje dziennik El País, zawodnikiem interesuje się nie tylko Flamengo, ale również São Paulo. Ponieważ Polenta ma ważny kontrakt z obecnym klubem do końca czerwca, to jego pozyskanie może być łatwiejsze, ponieważ nie trzeba płacić odstępnego obecnemu pracodawcy. Ponadto, jako, że umowa defensora wygasa za mniej niż sześć miesięcy, to może popisać przedwstępny kontrakt z dowolnym klubem. Warto wspomnieć, że urugwajski Nacional zaproponował 26-latkowi nową umowę, ale ten dał jasno do zrozumienia, że chce odejść.

iconautor: MentiX

icon 27.04.2018

icon21:35

iconźródło: colunadoflamengo.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy