Flamengo nawiązało kontakt z Júlio Césarem
Flamengo ma już swoje cele transferowe na nowy sezon. Rubro-Negro chcą wzmocnić m.in. bramkę, a bramkarz Júlio César powinien być celem w celu pozyskania zmiennika dla Diego Alvesa. W tym tygodniu wychowanek Mengão pożegnał się z Benficą i wielu uważało, że zakończy emeryturę, ale goleiro zamierza jeszcze grać i może wrócić do zespołu z Gávea.
Zdaniem reportera Fox Sports, Flamengo nawiązało już kontakt z Júlio Césarem poprzez Juana. Obaj zawodnicy są przyjaciółmi, razem grali ze sobą zarówno dla Rubro-Negro, jak i reprezentacji Brazylii. 38-latek grał w Mengão w latach 1997–2005 i wystąpił w 283 spotkaniach zdobywając Copa dos Campeões Mundiais, Copa Mercosul, Copa dos Campeões i trzykrotnie Campeonato Carioca.