Flamengo ocenia przedłużenie kontraktu z Vitinho

Rozmiar tekstu: A A A

Flamengo rozważa możliwość przedłużenia kontraktu z Vitinho po tym jak poważnej kontuzji doznał Bruno Henrique. Zawodnik ma umowę z Rubro-Negro tylko do końca tego roku, a w klubie panował impas dotyczący pozostania napastnika.

Przedłużenie umowy z Vitinho jest ponownie dyskutowane we Flamengo po kontuzji Bruno Henrique. Ponieważ uważa się to za poważny problem, który może pozostawić napastnika na dłuższy czas poza boiskiem, zarząd Rubro-Negro uważa, że zatrzymanie Vithinio jest ważne.

Dla zarządu Vitinho jest jedynym graczem z wystarczającym doświadczeniem, aby zrekompensować nieobecność Bruno Henrique, ponieważ Éverton Cebolinha będzie mógł zadebiutować we Flamengo dopiero po 18 lipca, kiedy otworzy się międzynarodowe okno transferowe.

Warto wspomnieć, że Flamengo przechodzi "remont" w zespole i ocenia odejście piłkarzy, których kontrakty wygasają. Wśród nich jest prawy obrońca Mauricio Isla, który jest blisko przejścia do Universidad Católica.

Jeden z najdroższych transferów w historii klubu z Gávea, Vitinho, nigdy nie zdołał spełnić pokładanych w nim nadziei i żyje z wzlotami i upadkami na boisku.

iconautor: MentiX

icon 18.06.2022

icon01:22

iconźródło: colunadofla.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy