Flamengo spotyka się z prawnikiem Jorge Jesusa

Rozmiar tekstu: A A A

Telenowela związana z przedłużeniem kontraktu Jorge Jesusa z Flamengo ma nowy rozdział. Wiceprezydent ds. piłki nożnej, Marcos Braz spotka się prawnikiem trenera, Bruno Macedo.

Rubro-Negro chcą w ciągu kilku najbliższych dni spróbować osiągnąć porozumienie, ale uzależnione jest one od pewnych korekt dotyczących terminu, kwestii finansowych, a nawet osobistych szkoleniowca.

Właśnie dlatego osoby zaangażowane w negocjacje uważały rozmowy za powolne i mało produktywne w ostatnim tygodniu, ale Jorge Jesus nigdy nie sygnalizował, że dokona przeglądu pozostania lub stworzy warunki do tego. Władze Mengão w osobie prezydenta Rodolfo Landima są w gotowości do podpisania umowy, gdy tylko Mister wyrazi zgodę na jej napisanie.

Kwestia finansowa z definicją oferty euro otrzymała już "tak" od Jorge Jesusa i jego prawnika, którzy teraz koncentrują się na szczegółach umowy, aby ostatecznie ją zaakceptować.

iconautor: MentiX

icon 29.05.2020

icon07:19

iconźródło: flaresenha.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy