Flamengo z serią, której nie było od sierpnia 2025 roku

Rozmiar tekstu: A A A

Zwycięstwo 2:0 nad Bahią pozwoliło Flamengo osiągnąć serię, której nie miało od sierpnia 2025 roku: pięć kolejnych wygranych. W tym sezonie najdłuższa seria zwycięstw wynosiła wcześniej trzy mecze, zarówno pod wodzą Leonardo Jardima, jak i Filipe Luísa.

Jeśli chcesz wspierać naszą pracę, rozważ wpłatę na platformie BuyCoffee! Twoje wsparcie pomoże nam rozwijać się, dostarczać lepsze treści i angażować się w nowe projekty. Każda wpłata, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie i jest bardzo doceniana. Dziękuję za Twoje wsparcie!

Obecna seria Flamengo

• Flamengo 3:1 Santos

• Cusco 0:2 Flamengo

• Fluminense 1:2 Flamengo

• Flamengo 4:1 Independiente Medellín

• Flamengo 2:0 Bahia

Ostatni raz Flamengo zanotowało taką passę w sierpniu 2025 roku, kiedy wygrało sześć meczów z rzędu

• Atlético Mineiro 0:1 Flamengo

• Flamengo 2:1 Mirassol

• Flamengo 1:0 Internacional

• Internacional 1:3 Flamengo

• Internacional 0:2 Flamengo

• Flamengo 8:0 Vitória

W ubiegłym roku Flamengo miało jeszcze dwie serie po sześć zwycięstw: między lutym a marcem, obejmującą wygrane w pięciu klasykach, oraz między majem a czerwcem, gdy pokonało m.in. Palmeiras i Chelsea w wymagających spotkaniach.

Sześć kolejnych zwycięstw to najlepszy wynik osiągnięty przez Filipe Luísa we Flamengo. Leonardo Jardim może wyrównać ten rezultat już w nocy ze środy na czwartek w spotkaniu z Vitórią na stadionie Maracanã, w pierwszym meczu piątej rundy Copa do Brasil.

W 2024 roku, pod wodzą Tite, Flamengo zanotowało serię siedmiu zwycięstw z rzędu między lutym a marcem, wszystkie w Campeonato Carioca, w tym trzy wygrane w klasykach z Botafogo i Fluminense FC dwukrotnie.

iconautor: MentiX

icon 21.04.2026

icon06:29

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: X Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy