Flamengo zamyka sponsoring z Texaco

Rozmiar tekstu: A A A

Flamengo zadebiutuje w sobotnim meczu z Américą Mineiro na stadionie Maracanã we współpracy z Texaco, nowym sponsorem klubu. Logo amerykańskiego koncernu petrochemicznego znajdzie się na strojach treningowych i koszulce przedmeczowej, a także na mikrofonach podczas wywiadów prasowych, przez cały okres obowiązywania 18-miesięcznego kontraktu.

Sponsoring zostanie również umieszczony na reklamach na terenie ośrodka treningowego Ninho do Urubu, a także pojawi się na kanale FlaTV we współpracy przy produkcji materiałów wideo dla oficjalnego kanału klubowego.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Texaco to marka bardzo znana ze względu na jakość swoich produktów i tradycję na międzynarodowym rynku. Ten kontrakt pokazuje ponownie uznanie wielkich firm dla potęgi marki Flamengo i ogromnej siły nabywczej wielkiej Nação Rubro-Negra. Jesteśmy pewni, że z Texaco stworzymy wielki sukces". - powiedział Gustavo Oliveira, wiceprezydent Flamengo ds. komunikacji i marketingu.

iconautor: MentiX

icon 22.07.2023

icon00:02

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy