Gabriel Barbosa prowokuje "kibiców"

Rozmiar tekstu: A A A

Willian Arão i Gustavo Henrique mieli spór w drodze do szatni w przerwie pierwszego ćwierćfinałowego meczu Flamengo w Copa do Brasil, przeciwko Grêmio. Na obrazach w TV Globo można zobaczyć obu graczy wściekłych, a Diego ich powstrzymuje.

Gdy tylko sędzia zakończył pierwszą połowę, obaj piłkarze kłócili się na boisku, ale Diego wszedł między dwóch graczy i popchnął jednego na każdą stronę.

Kamery uchwyciły również podekscytowanego Gabriela Barbosę, który opuszczając boisko, okazał w stronę trybun gest ręką z numerem pięć, odnosząc się do zwycięstwa Flamengo 5:0 nad Grêmio w Copa Libertadores w 2019 roku.

Po nieporozumieniu, w drugiej połowie, podopieczni trenera Renato Gaúcho strzelił cztery gole i wygrali 4:0 z Grêmio na Arena do Grêmio i zdobyli dużą przewagę przed rewanżem w walce o półfinał Copa do Brasil. Rubro-Negro zagrał całą drugą połowę w osłabieniu, ponieważ Mauricio Isla otrzymał czerwoną kartkę pod koniec pierwszej części gry.

iconautor: MentiX

icon 26.08.2021

icon06:09

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy