Gabriel Barbosa świętuje powołanie do reprezentacji

Rozmiar tekstu: A A A

Gabriel Barbosa znalazł się na 23-osobowej liście zawodników powołanych przez selekcjonera reprezentacji Brazylii, Tite na mecze z Ekwadorem i Paragwajem w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w 2022 roku, odpowiednio 4 i 8 czerwca. Innym powołanym reprezentantem Flamengo jest Éverton Ribeiro. Gabi za pośrednictwem mediów społecznosciowych świętował powołanie do Canarinhos.

"Czuję się oświecony". - zamieścił Gabi w animowanym wideo z piosenką "Iluminado" rapera Kawe w tle.

Gabigol był już trzykrotnie powoływany przez Tite: 2016, 2019 i 2020 roku. Jednak w zeszłym sezonie, napastnik nie był w stanie reprezentować Brazylii, ponieważ mecze eliminacyjne zostały sparaliżowane z powodu pandemii Covid-19.

Z powodu powołania do reprezentacji Brazylii, duet będzie niedostępny w pierwszych dwóch pierwszych kolejkach Campeonato Brasileiro, przeciwko Palmeiras w dniu 30 maja i Grêmio w dniu 5 czerwca oraz w pierwszym meczu trzeciej fazy Copa do Brasil z Coritibą w dniu 2 czerwca.

iconautor: MentiX

icon 14.05.2021

icon19:28

iconźródło: lance.com.br

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy