Gabriel Batista już 360 minut bez straty bramki

Rozmiar tekstu: A A A

W sobotnim bezbramkowym remisie z Volta Redonda, między słupkami stanął trzeci bramkarz Flamengo, zaledwie 20-letni Gabriel Batista, który po raz kolejny zebrał dobre oceny po grze dla profesjonalnego zespołu. W spotkaniu na stadionie Maracanã, młody goleiro ukończył okres 360 minut bez straty bramki dla Rubro-Negro.

Był to czwarty występ Gabriela Batisty w barwach Mengão i jeszcze nie stracił żadnej bramki. Wychowanek klubu bronił dostępu do bramki drużyny prowadzonej przez Abela Bragę, zastępując Césara, który doznał skurczu mięśni i nie był w stanie zagrać w meczu. W strefie mieszanej po końcowym gwizdku arbitra, bramkarz powiedział, że dowiedział się w czwartek, iż zagra z Volta Redonda.

"Przed treningiem trener Wagner rozmawiał ze mną i powiedział, że będę grał i muszę być przygotowany. Dał mi wiele zaufania i dużo spokoju, a wszystko poszło bardzo dobrze dzisiaj." - powiedział Gabriel Batista.

iconautor: MentiX

icon 17.03.2019

icon18:31

iconźródło: colunadoflamengo.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy