Gustavo Henrique: Nigdy nie przestaliśmy wierzyć

Rozmiar tekstu: A A A

We wtorkowym przełożonym meczu 11. kolejki Campeonato Brasileiro, Flamengo wygrało 2:1 z Goiás i zrównało się pod względem punktów z Atlético Mineiro. Po końcowym gwizdku arbitra, obrońca Gustavo Henrique podkreślił ducha zespołu podczas triumfu.

"Wiedzieliśmy, że to będzie bardzo trudny mecz z ostatnim miejscem. Ale byliśmy bardzo twardzi, nigdy nie przestaliśmy wierzyć, to jest Flamengo! Zatem wszystkim należą się gratulacje. Teraz czas na odpoczynek, w czwartek mamy już kolejne spotkanie. Oznacza to skupienie się na zdobyciu trzech kolejnych punktów." - powiedział Gustavo Henrique.

iconautor: MentiX

icon 14.10.2020

icon07:03

iconźródło: colunadoflamengo.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy